Pracownicy Katedry Geodezji
prof. dr hab. inż. Miłosława Rutkowska - kierownik katedry
  •   +48 94 348-67-17
  •  pokój 307-4 budynek I
  • katedra.geodezji@tu.koszalin.pl
  •  miloslawa.rutkowska@tu.koszalin.pl
Profesorowie:
prof. dr hab. inż. Alojzy Wasilewski
  •   +48 94 348-67-53
  •  pokój 212-6 budynek E
  •  alekw@wilsig.tu.koszalin.pl

Adiunkci:
dr inż. Anna Bernatowicz
  •   +48 94 348-67-56
  •  pokój 212-3 budynek E
  •  agosn@wp.pl
Publikacje

dr inż. Krzysztof Deska
  •   +48 94 348-67-18
  •   +48 94 34-86-723
  •  pokój 307-1 budynek I
  •  kdeska@wilsig.tu.koszalin.pl
Publikacje http://gik.wilsig.tu.koszalin.pl/kdeska/

dr inż. Marcin Jagoda
  •   +48 94 348-67-52
  •  pokój 212-9 budynek E
  •  marcin.jagoda@tu.koszalin.pl
Publikacje

dr inż. Jakub Kalita
  • +48 94 348-67-21
  • pokój 307-2 budynek I
  • jakub.kalita@tu.koszalin.pl
Publikacje http://gik.wilsig.tu.koszalin.pl/jkalita/

dr inż. Czesław Suchocki
  • +48 94 348-67-53
  •   +48 94 348-67-58
  •  pokój 212-5 budynek E
  •  czeslaw.suchocki@tu.koszalin.pl
Publikacje http://gik.wilsig.tu.koszalin.pl/csuchocki/
Asystenci:
mgr inż. Michał Mieszczak
  •   +48 94 348-67-59
  •  pokój 212-8 budynek E
  •  michal.mieszczak@tu.koszalin.pl
Publikacje

mgr inż. Bartosz Ziemniewicz
  •   +48 94 348-67-59
  •  pokój 212-8 budynek E
  •  b.ziemniewicz@wp.pl

Wykładowcy i starsi wykładowcy:
mgr inż. Marzena Damięcka-Suchocka
  •   +48 94 348-67-58
  •  pokój 212-5 budynek E
  •  marzena.damiecka@wilsig.tu.koszalin.pl
Publikacje http://gik.wilsig.tu.koszalin.pl/mdamiecka-suchocka/

dr inż. Leszek Dawid
  • +48 94 348-67-18
  • pokój 307-3 budynek I
  • leszek.dawid@tu.koszalin.pl
  • aspirynka3@poczta.onet.pl
Publikacje


dr Katarzyna Kraszewska
  • +48 94 348-67-21
  • pokój 307-2 budynek I
  • katarzyna.kraszewska@tu.koszalin.pl
Publikacje


mgr inż. Ludmiła Wicher
  •   +48 94 348-67-54
  •  pokój 212-7 budynek E
  •  ludmila.wicher@tu.koszalin.pl

Pracownicy techniczni:
mgr inż. Radosław Różycki
  •   +48 94 348-67-24
  •  pokój 310-1 budynek I
  •  radoslaw.rozycki@tu.koszalin.pl
mgr inż. Jan Sawka
  •   +48 94 348-67-23
  •  pokój 10 budynek I
  •  jsawka@wilsig.tu.koszalin.pl
mgr inż. Grzegorz Starościak
  •   +48 94 348-67-23
  •  pokój 10 budynek I
  •  grzegorz.starosciak@tu.koszalin.pl