Pracownicy Katedry Geoinformatyki

prof. dr hab. inż. Aleksandra Bujakiewicz – kierownik katedry

  •   +48 94 34-86-722
  •  pokój 301-4 budynek I
  •  abujak7@wp.pl
mgr Anna Gursztynowicz-Zalewska – samodzielny referent

  •   +48 94 34-86-719
  •  pokój 301-1 budynek I
  •  anna.zalewska@tu.koszalin.pl

Profesorowie i adiunkci:


dr inż. Wolfgang Kresse, prof. PK

  •   +48 94 34-86-720
  •  pokój 301-3 budynek I
  •  wolfgang.kresse@tu.koszalin.pl

 
dr hab. inż. Aleksander Zarnowski, prof. PK

  •   +48 94 34-86-755
  •  pokój 212-4 budynek E
  •  azarnowski@wbiis.tu.koszalin.pl

publikacje

Starsi wykładowcy i asystenci:


dr Anita Biszof

  •   +48 94 34-86-719
  •  pokój 301-1 budynek I
  •  sofie_99@wp.pl

publikacje

 
dr inż. Tomasz Oberski

  •   +48 94 34-86-720
  •  pokój 301-3 budynek I
  •  t.oberski@gmail.com

publikacje

 
dr inż. Tomasz Kogut

  •   +48 94 34-86-720
  •  pokój 301-3 budynek I
  •  tomasz.kogut@tu.koszalin.pl

publikacje

 
mgr Zofia Szczepaniak- Kołtun

  •   +48 94 34-86-728
  •  pokój 301-2 budynek I
  •  zofia.szczepaniak@tu.koszalin.pl

publikacje

 
mgr inż. Józef Wicher

  •   +48 94 34-86-722
  •  pokój 301-4 budynek I
  •  jozef.wicher@tu.koszalin.pl

publikacje

Pracownicy techniczni:


mgr inż. Dariusz Ickowski

  •   +48 94 34-86-724
  •  pokój 310-1 budynek I
  •  dariusz.ickowski@tu.koszalin.pl

 
inż. Andrzej Serbiński

  •   +48 94 34-86-724
  •  pokój 310-1 budynek I
  •  andrzej.serbinski@tu.koszalin.pl