Pracownicy Katedry Geodezji

Konsultacje:
– st. stacjonarne: środa 10:00-13:00
– st. niestacjonanre: terminy przy nazwiskach

dr inż. Marcin Jagoda – p.o. kierownik katedry

  •   +48 94 348-67-52
  •   pokój 212-9 budynek E
  • katedra.geodezji@tu.koszalin.pl
  •  marcin.jagoda@tu.koszalin.pl

Profesorowie:


prof. dr hab. inż. Miłosława Rutkowska

  •  +48 94 348-67-17
  •  pokój 307-2 budynek I
  •  miloslawa.rutkowska@tu.koszalin.pl

Adiunkci:


dr inż. Anna Bernatowicz

  •   +48 94 348-67-56
  •  pokój 212-3 budynek E
  •  agosn@wp.pl

Publikacje

dr inż. Marcin Jagoda

  •   +48 94 348-67-52
  •  pokój 212-9 budynek E
  •  marcin.jagoda@tu.koszalin.pl

Publikacje

dr inż. Jakub Kalita

  • pokój 212-8 budynek E
  • jakub.kalita@tu.koszalin.pl

Publikacje
https://gik.wilsig.tu.koszalin.pl/jkalita/

dr Katarzyna Kraszewska

  • +48 94 348-67-21
  • pokój 307-4 budynek I
  • katarzyna.kraszewska@tu.koszalin.pl

Publikacje

dr inż. Czesław Suchocki

  • +48 94 348-67-53
  •   +48 94 348-67-58
  •  pokój 212-5 budynek E
  •  czeslaw.suchocki@tu.koszalin.pl

Publikacje
https://gik.wilsig.tu.koszalin.pl/csuchocki/


Wykładowcy i starsi wykładowcy:


mgr inż. Marzena Damięcka-Suchocka

  •   +48 94 348-67-59
  •  pokój 212-6 budynek E
  •  marzena.damiecka@wilsig.tu.koszalin.pl

Konsultacje (st. niestacjonarne): sobota 14:00-14:30
Publikacje
https://gik.wilsig.tu.koszalin.pl/mdamiecka-suchocka/

dr inż. Leszek Dawid

  • +48 94 348-67-18
  • pokój 307-3 budynek I
  • leszek.dawid@tu.koszalin.pl
  • aspirynka3@poczta.onet.pl

Konsultacje (st. niestacjonarne): niedziela 14:05-15:35
Publikacje

dr inż. Krzysztof Deska

  •   +48 94 348-67-18
  •   +48 94 34-86-723
  •  pokój 307-1 budynek I
  •  kdeska@wilsig.tu.koszalin.pl

Konsultacje (st. niestacjonarne): niedziela 12:15-12:45
Publikacje
https://gik.wilsig.tu.koszalin.pl/kdeska/

mgr inż. Ludmiła Wicher

  •   +48 94 348-67-54
  •  pokój 212-7 budynek E
  •  ludmila.wicher@tu.koszalin.pl

Pracownicy techniczni:


mgr inż. Radosław Różycki

  •   +48 94 348-67-24
  •  pokój 310-1 budynek I
  •  radoslaw.rozycki@tu.koszalin.pl


mgr inż. Jan Sawka

  •   +48 94 348-67-23
  •  pokój 10 budynek I
  •  jsawka@wilsig.tu.koszalin.pl


mgr inż. Grzegorz Starościak

  •   +48 94 348-67-23
  •  pokój 10 budynek I
  •  grzegorz.starosciak@tu.koszalin.pl